Avril Lavigne Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Fan Club

Avril Lavigne Fan Forumlarına Hoşgeldiniz..

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Crazy Age Jeans Shop Röportajı

YazarMesaj
Immortal Angel
Administrator
Administrator
Immortal Angel

Konu Sayısı : 358

Ruh Hali : 2

Crazy Age Jeans Shop Röportajı Empty
MesajKonu: Crazy Age Jeans Shop Röportajı   Crazy Age Jeans Shop Röportajı Empty30/8/2009, 16:55

Şişe tasarımıyla ne kadar ilgiliydin? (Harika görünüyor)
Teşekkürler! Çok ilgiliydim. Herkese en çok neleri sevdiğimi anlattım: yıldızlar,kurukafalar ve en sevdiğim renkler pembe ve siyah.Bu albümün içinin pembe olmasını çok istedim ve kızlar içinde kullanabilmeleri için bir eşya istedim.Kapağın altında bir yüzük var ve böylelikle herkes bunu takabilecek hatta kolye olarak bile kullanabilirler belki.Şişe tamamiyle benim fikrimdi, ve bu projeyle çok iç içeydim.

Abbey Dawn tasarlamak mı yoksa parfümü yapmak mı daha eğlenceliydi?
İkisinide çok sevdim.Çok farklılar,ve heyecanvericiler çünkü ikiside benim için yeni şeyler.Yaratıcı ve görsel davramdım,çok eğlendim.Parfüm yapmak daha zorlayıcı,modadan çok daha farklı.Parfümün bir sloganı var, kendi yıldızınız olun, yıldızlara erişin ve hayallerinize inanın. Bu mesajı her yere yaydım ve hatta bunun için bir şarkı yazdım.Moda markasıylada kendi stilinizi konuşturuyorsunuz, çok farklı işler yani!

Kendi stilin yıllarca değişti,şu anda stilini nasıl tanımlamak istersin?
Ben küçükken, daha fazla kaykaycı gibiydim, daha serseri, elbisesiz veya topuklu olmayan ayakkabılar giyerdim.Şimdi büyüdüm ve modayla eğleniyorum,Elbiseler giymeyi ve feminen şeyler giymeyi tercih ediyorum.

Hangi albümünde çalışmayı daha çok sevdin?
Hepsi birbirinden farklıydı.Birincisinde ne olacağına dair hiç bir fikrim yoktu!Üçüncüsü çok eğelnceliydi,Gitarlar,enerji,ve rock yapmakla ilgiliydi!Dördüncü albümüm ise, şarkının anlamını ve vokal performansı yakalamakla ilgili, yani anlamı çok farklı.
https://avrillavigne-fan.forumdizini.com

Crazy Age Jeans Shop Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne Röportajı
» Avril Lavigne Röportajı - 2
» Dream Dergi Avril Lavigne Ropörtajı
» Britney Spears - You Drive Me Crazy