Avril Lavigne Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Fan Club

Avril Lavigne Fan Forumlarına Hoşgeldiniz..

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril Hakkında Bilinmeyenler!

3 posters
YazarMesaj
Immortal Angel
Administrator
Administrator
Immortal Angel

Konu Sayısı : 358

Ruh Hali : 2

Avril Hakkında Bilinmeyenler! Empty
MesajKonu: Avril Hakkında Bilinmeyenler!   Avril Hakkında Bilinmeyenler! Empty19/8/2009, 14:08

Don't Tell Me ve Under My Skin albümleri ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken rock müziğin yıldızı AVRİL LAVİGNE 'İN bilinmeyen sırları:::

-Utangaç mısınız?

Evet.tanımadığım insanların yanında kendimi ilk etapta rahat hissedemiyorum.Tanıdığım ve güvendiğim andan itibarende utangaçlığın aksine rahat olduğumu söyleyebilrim.sadece güvenmem biraz zaman alıyor.

- Hangi burçtansınız?

27 eylül 1984 doğumluyum.terazi burcuyum.Burcumun özelliklerini genellikle taşırım.Hayatımda en çok duygularıma önem veririm.

- ' Gitarım bana terapist gibi geliyor ' diyorsunuz.bunu biraz anlatabilr misiniz?

Evet.bir nevi ruh boşaltma yöntemi.Sıkıldığım zamanlarda gitarıma sarılıyorum.Gerçeklerle başa çıkamayacağımı düşündüğümde gitarım benim terapistim oluyor.Hayatın kendisinden kaçarak kendimi hayal dünyama kaptırıyorum.

-Sadece kendinizi mi anlatıyorsunuz şarkılarınızda ya erkekler?

Onlarda şarkı sözlerimin has elemanları arasında.Aslında belirli bir konuya yada gruba takılı kalmıyorum şarkı sözlerimi yazarken.Politik fikrimi ortaya koyan şarkılarda yaptım fakat hiç bi zaman albümüme koymadım çünkü insanlar daha çok eğlenceli şeylerden hoşlanıyorlar.

-Şarkı sözlerinizde bazı kalp kırıkları görmek mümkün.Aşk hayatınızda şanslı deği misiniz?

Her zaman şanssız değilim belki ama şarkılarımız daha çok kendimi duygusal hissettiğim zamanlarda yazarım.Bir ilişki sırasında kalbim kırıldıysa ki geçmişteki ilişkilerimde mutlaka kırılmıştır,bunu şarkı sözlerime döküyorum.

-Ayrılık anlarında nasıl şarkılar çıkıyor?

Yine romantik.Dediğim gibi hep duygusal iniş çıkışlarda daha üretken oluyorum.Ayrılık da aynen ilişkiye başlayış gibi bana ilham verir.Hatta bilmiyorum belki yaşadığım hüzünden dolayı daha sıkı bir şarkı sözü ortaya çıkar.Gözyaşlarımı bestelerime veririm.

-Bir röportajınızda 'Gitar çalan ve punk müzik dinleyen erkeklerden hoşlanıyorum'diyorsunuz.Daha çok kendi tarzınıza yakın erkeklerden hoşlandığınızı söylemek münkün mü?

Evet galiba öyle.Mesela daha çok kısa boylu erkeklerden hoşlanıyorum.ortak zevkler benim için önemli.Gitar çalsın bestelerimi anlasın.Punk müzik dinlemesi belki hayata bakış açısının daha 'cool' olmasıyla ilgili.Hayata bakış açısı rahat ve esnek olsun isterim

-Kısa boylu olduğunuzdan dolayı kompleks duyduğunuz oldumu?

Hayır.Kendimle barışık bir insanım.Üstelik kısa boylular her zaman daha zeki ve karizmatik olur,denir

-Her geçen gün insanlar görüntülerini değiştiriyorlar,siz tarzınızda değişiklikler yapıyor musunuz?

Her gün yeni birşey moda oluyor insanların bana ayak uydurmasını normal buluyorum.Ben kendi modamı yaratmayı seviyorum.Bugünlerde kafayı en çok rock mağazalarına taktım mesela.

-Britney spears'le karşılaştırılmaktan nefret ediyorsunuz neden?

Kimseyle karşılaştırılmayı sevmiyorum çünkü bütün derdim kendim gibi olmak.Biriyle karşılaştırıldığınız andan itibaren o kişinin taklidi gibi görülüyorsunuz.Bu beni rahatsız ediyor Müzik tarzlarmız benziyor olabilir fakat kendim gibiyim sadece,kimseyle karşılaştırmayın beni!

-Beğendiğiniz starlar hiç yok mu?

Sum 41 ve Beach Boy's un müziklerini severek dinliyorum.

-Kariyerinizin ilk yıllarında başka bestecilerden şarkı alıyordunuz, sonra kendi bastelerinizi dinlemeye başladık .Bu geçiş nasıl oldu?

Gerçekten çok yetenekli insanlarla çalışıyordum ama bunu hissedemiyordum.Yapılan çalışmalar gerçekte beni yansıtmıyordu kendi şarkılarımı kendim yazmam gerektiğine karar verip kendi duygularımla yeniden doğuşumu yaşadım.

-Sizce en iyi parçanız hangisi?

Bilemiyorum ki zor bir soru.Genellikle bestelerimi kendim yaptığım için ayırt etmek çok zor.Yinede 'Complicated' ve'I'm With You' parçalarımı severim.

-Diyelimki sevgilinize özel bir kaset hazırlayacaksınız bu kasatte hangi şarkılar olur?

Irish den ''The Goo Goo Dols'' kesnlikle A-1 şarkısı olur.Oasis ve Goldplay şarkılarınıda eksik etmem.

-Hayranlarınız sizi kendilerine model alıyorlar.Bu durum sizi rahatsız ediyor mu?

Aslında bu benim için çok ama hayranlarımın beni asla yanlış yaomayan biri olarak gözünde büyütmelerini istemem çünkü benimde hatalarım ve pişmanlıklarım oluyor.

Alıntıdır..
https://avrillavigne-fan.forumdizini.com
ForbiddenRose
Moderatör
Moderatör
ForbiddenRose

Konu Sayısı : 141

Ruh Hali : 23
Burç : Koç
MesajKonu: Geri: Avril Hakkında Bilinmeyenler!   Avril Hakkında Bilinmeyenler! Empty22/6/2010, 19:18

Sağol Ezgim
http://www.avrillavgine45.blogcu.com
SpLendour.
Grafiker
Grafiker
SpLendour.

Konu Sayısı : 40

Ruh Hali : 33

MesajKonu: Geri: Avril Hakkında Bilinmeyenler!   Avril Hakkında Bilinmeyenler! Empty29/6/2010, 21:59

Ben biliyordum ahaha Avril Hakkında Bilinmeyenler! 556520
Teşekkürler...
http://ashleytisdalefan.forumv.biz

Avril Hakkında Bilinmeyenler!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkçe Hakkında !
» Üye Röportajları Hakkında !
» Konu Başlıkları Hakkında !
» Haftanın Üyesi Hakkında !
» Sitemiz Hakkında Görüşleriniz ?